Drodzy Klienci! Trwa przebudowa sklepu, produkty mogą być niedostępne. Przepraszamy

Formy płatności

Płatność kartą (Visa, Mastercard): płatność kartą, autoryzowana przez firma PayU S.A.. Jest to bezpieczna autoryzacja gwarantująca, że żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za tę metodę płatności.

Szybki przelew online: to forma szybkiego przelewu, obsługiwanego przez PayU S.A. Przelew jest księgowany w ciągu kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za tę metodę płatności.

Przy odbiorze (za pobraniem): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W wybranych przypadkach sklep Krówka zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

Przelew: zapłata tradycyjnym przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje na swój e-mail numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Krówka, zamówienie jest przekazywane do realizacji.
Uwaga: płatności należy dokonać w ciągu 7 dni, po tym czasie zamówienie jest automatycznie anulowane.

Dane do wpłaty:

Krówka Sp. z o.o.
ul. Witosa 135, 16-100 Sokółka
68124052401111001071259267
Bank PEKAO S.A.

Płatność ratalna: płatność przy pomocy platformy ratalnej Raty Payu lub mBank Raty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl